מתכון לחופשה באיטליה - עונה 2: פרק 3

בפרק השלישי של התוכנית מתכון לחופשה באיטליה, משה בראל מפסטה דלה קזה והשף שאול בן אדרת מסיימים את המסע שלהם בצפון איטליה במודנה, בירת הבלסמי (והפרארי).

אחרי שבפרק הראשון הם אכלו ובישלו במילאנו ובטורינו; ובפרק השני נהנו מהמטעמים המקומיים של ורונה וסן פלגרינו; בפרק השלישי הם מבקרים אצל משפחת ג׳קובזי, שמייצרת חומץ בלסמי כבר שישה דורות, ולומדים הכל על אודות ״הזהב השחור״.

העצירה הבאה היא במסעדת Antika Moka במודנה, שם הם מתארחים במטבח של השפית אנה מריה בארביירי ומכינים יחדיו מנת פילה ברוטב בלסמי וירקות. לקינוח הם טועמים קרם פטיסייר עם תותים ועוגת גבינה - עם חומץ בלסמי כמובן.

בהמשך הם שבים למילאנו, עורכים ביקור בשוק העירוני ואז מגיעים אל המקום שבו, לפני 35 שנה, משה למד להכין פסטה. הקצב הוותיק אלברטו פנזרי, המתמחה בבשר בקר ועגל כבר 50 שנה, מכין עבורם סטייק טרטר איכותי.

התחנה הבאה בטיול היא ״גלריה קמפרי״, מוזיאון ואקדמיה רשמית של המשקה האיטלקי המוכר, שם הם טועמים כמה משקאות שגורמים להם להרגיש כמו ג׳יימס בונד בקזינו רויאל. הגרנד פיינלה הוא ארוחה ביתית במטבחם של מריה ופבריציו, צמד מבשלים מאתר Eat With.


מתכון לחופשה באיטליה - עונה 2: פרק 3

בחזרה לבתקשורת